Dragoste
Bun venit pe portalul dragostei!
Dragoste
Bun venit pe portalul dragostei!
Dragoste
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dragoste

Imi doresc ca pe acest forum sa povestim cum este sau ar fi o relatie pe net, daca se poate asa ceva si daca are viitor de durata aceasta relatie pe net.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Cea mai noua comunitate online din Romania
Concertul Madonna in Romania! EmptyJoi Feb 03, 2011 11:01 am Scris de Admin

» Stiri sociale
Concertul Madonna in Romania! EmptyMier Feb 02, 2011 2:46 pm Scris de Admin

» Problema de dragoste
Concertul Madonna in Romania! EmptyVin Iul 02, 2010 9:32 am Scris de eu_dar_tu?

» ce este iubirea?='????
Concertul Madonna in Romania! EmptyVin Iul 02, 2010 9:29 am Scris de eu_dar_tu?

» Cea mai noua comunitate online din Romania
Concertul Madonna in Romania! EmptyVin Mar 05, 2010 10:25 pm Scris de Admin

» La multi ani!
Concertul Madonna in Romania! EmptyLun Noi 30, 2009 7:31 am Scris de Admin

» Buna ziua!
Concertul Madonna in Romania! EmptySam Iul 11, 2009 6:05 am Scris de mardale.danut

» Amicitii.ning
Concertul Madonna in Romania! EmptyVin Iul 03, 2009 5:39 pm Scris de Admin

» Vacanta in Bulgaria!
Concertul Madonna in Romania! EmptyJoi Mar 12, 2009 9:41 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Bookmarking social
Pastrati adresa Dragoste pe site-ul dvs. de bookmarking social
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Mier Apr 24, 2024 6:07 pm
Galerie
Concertul Madonna in Romania! Empty
Statistici
Avem 93 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: vali14trc

Membrii nostri au postat un numar de 46 mesaje în 23 subiecte
Parteneri
forum gratuit

 

 Concertul Madonna in Romania!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : Teleorman
Joburi/Distractii : Student
Stare de spirit : Cu simtul umorului
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

Concertul Madonna in Romania! Empty
MesajSubiect: Concertul Madonna in Romania!   Concertul Madonna in Romania! EmptyJoi Mar 05, 2009 10:03 pm

Cum spuneam anterior, Madonna va concerta in Romania.
Concertul va avea loc in data de 26.08.2009, in Parcul Izvor
Am gasit si o serie de informatii suplimentare privind organizatorul- Vodafone, precum si preturile biletelor: 120 lei, 160 lei, 600 lei si bilete VIP, la 800 lei. Concertul face parte din Vodafone Best Music, serie inceputa, cred, acum vreo 3-4 ani cu concertul Depeche Mode.
<BLOCKQUOTE>
Vodafone este incantat sa fie sponsorul oficial al concertului sustinut de Madonna in Romania, ca parte a turneului mondial cu cel mai mare succes in momentul de fata. Cu acest nou eveniment, continuam seria concertelor Vodafone Best Music. Toti clientii Vodafone Romania pot achizitiona bilete la concert, inainte de punerea in vanzare pentru publicul larg, de pe site-ul www.myticket.ro, intre 23 februarie si 2 martie 2009”, a spus Liliana Solomon, Chief Executive Officer Vodafone Romania.
Toti clientii Vodafone Romania pot achizitiona online pana la 4 bilete, prin simpla trimitere a unui SMS, cu tarif normal, la numarul 4545. Clientul va primi un cod unic ce va fi folosit, impreuna cu numarul de telefon mobil, pentru inregistrarea pe site-ul www.myticket.ro, in pagina dedicata concertului Madonna.
Incepand cu 3 martie 2009, biletele vor fi disponibile publicului larg, online si prin magazinele Diverta.</BLOCKQUOTE>
Sper ca acest concert sa fie mai bine organizat decat cel al Rolling Stones, dupa care au existat foarte multe plangeri, cele mai multe fiind legate de lipsa apei si de speculatiile care s-au facut in stadion cu apa, de catre cei care ar fi trebuit, de fapt, sa asigure buna desfasurare a evenimentului.
Ce mi-ar placea mie, tare de tot, ar fi ca organizatorii acestor concerte sa faca parcari. Pentru biciclete. Sa ia cateva rasteluri si sa le puna la intrare, ca in cazul in care nu vin cu masina, pentru ca stim cu totii cum e cu locurile de parcare in Bucuresti, sa pot veni cu bicicleta, dar sa am un loc decent sa o parchez. Adica sa nu o leg de gard sau de copac. Asa, se mai scapa si de aglomeratia de la plecare, plus ca zona respectiva nu se mai blocheaza. Si, sa nu uitam, totusi, ca marea parte a conceretlor au loc vara. Ah, si o initiativa misto mi s-ar parea ca cei care vin cu bicla sau cu transportul in comun sa aiba reducere. Desigur, pentru transport in comun…ar trebui sa ai si cum ajunge acasa, dar asta e alta poveste…Oricum nu sunt multe companii, cum ar fi Petrom-ul, care sa se ocupe de biciclisti…si nu cred ca se va face asta prea curand la noi…dar, cine stie…
BONUS: prin bunavointa lui icehot, avem si un pictorial nud cu madonna, pe cand avea dumneaei vreo 20 si ceva de ani..
Vizionare placuta!(a concertului, desigur)
Sus In jos
http://dragoste.hitforum.ro
 
Concertul Madonna in Romania!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai noua comunitate online din Romania
» Cea mai noua comunitate online din Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dragoste :: Divertisment :: Muzica-
Mergi direct la: