Dragoste
Bun venit pe portalul dragostei!
Dragoste
Bun venit pe portalul dragostei!
Dragoste
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dragoste

Imi doresc ca pe acest forum sa povestim cum este sau ar fi o relatie pe net, daca se poate asa ceva si daca are viitor de durata aceasta relatie pe net.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Cea mai noua comunitate online din Romania
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Feb 03, 2011 11:01 am Scris de Admin

» Stiri sociale
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyMier Feb 02, 2011 2:46 pm Scris de Admin

» Problema de dragoste
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyVin Iul 02, 2010 9:32 am Scris de eu_dar_tu?

» ce este iubirea?='????
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyVin Iul 02, 2010 9:29 am Scris de eu_dar_tu?

» Cea mai noua comunitate online din Romania
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyVin Mar 05, 2010 10:25 pm Scris de Admin

» La multi ani!
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyLun Noi 30, 2009 7:31 am Scris de Admin

» Buna ziua!
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptySam Iul 11, 2009 6:05 am Scris de mardale.danut

» Amicitii.ning
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyVin Iul 03, 2009 5:39 pm Scris de Admin

» Vacanta in Bulgaria!
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Mar 12, 2009 9:41 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Bookmarking social
Pastrati adresa Dragoste pe site-ul dvs. de bookmarking social
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Mier Apr 24, 2024 6:07 pm
Galerie
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
Statistici
Avem 93 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: vali14trc

Membrii nostri au postat un numar de 46 mesaje în 23 subiecte
Parteneri
forum gratuit

 

 ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Litle_lady

Litle_lady


Numarul mesajelor : 1
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA?   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 03, 2008 9:27 am

TINAND CONT DE FAPTUL CA SUNT PRINTRE PRIMII CARE INTRA AICI,EU CRED CA AR MAI TREBUI LUCRAT PUTIN LA SMILIES...TU CE ZICI LUDO?
Sus In jos
liviu_m




Numarul mesajelor : 2
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Re: ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA?   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 03, 2008 10:04 am

Trebuie lucrat si la forum mult. Dar cred ca in timp se vor face multe.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : Teleorman
Joburi/Distractii : Student
Stare de spirit : Cu simtul umorului
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Buna   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 03, 2008 10:10 am

Da liviule in timp se vor face mai multe , dupa cum stiti acest site e nou are aproape 24 de ore. Imi doresc ca aici sa fie intelegere si sper sa se lege cat mai multe prieteni si daca se pate fara cearta si ura.

Cu respect Admin.
Sus In jos
http://dragoste.hitforum.ro
alinas
Vizitator




ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Eu ce sa zic?   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 03, 2008 5:57 pm

[b]E bine ca exista bunavointa în a se crea locuri virtuale de comunicare,dar la un moment dat, vrei liniste.Prieteniile virtuale nu pot fi transpuse în realitate decât daca doresti cu adevarat acest lucru.E frumos,dar si riscant.Vivat alegria! Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : Teleorman
Joburi/Distractii : Student
Stare de spirit : Cu simtul umorului
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Buna   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 03, 2008 6:53 pm

[b][i]Da alinas exact la asta m-am gandit si eu atunci cand am creat acest Site. stiu ca nu vom reusi sa ne cunoastem toti dar imi doresc ca la o anumita perioada de timp sa facem o intalnire undeva intrun local si mi-ar place sa stiu si sa afu ca pe acest site sau legat prieteni de fapt acesta e si titlul de incept al situ-lui si asta as vrea sa reusesc, dar sunt deabia la inceput.
Sus In jos
http://dragoste.hitforum.ro
aledxandra




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: buna prieteni   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 10, 2008 4:53 pm

ma bucur ca s-au inscris majoritatea de pe chat-ul "love".poop all.byeeee,alexandra
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : Teleorman
Joburi/Distractii : Student
Stare de spirit : Cu simtul umorului
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Buna alexutza   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyJoi Apr 10, 2008 4:59 pm

Da sau nscris majoritatea pretenilor de pe chatul "love.rol.ro" dar sunt si prieten s dupa chatul pe care am intrat eu prima data "datng.acasa" si ma asteptam s pe alt sa vina cu mare placere sa ne facem o comunitate cat mai mare de preteni.

Cu respect Admin.
Sus In jos
http://dragoste.hitforum.ro
rudy
Vizitator




ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: un prim pas   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyVin Feb 06, 2009 11:33 am

Salut admin , pe aici exista si chat ? Laughing
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : Teleorman
Joburi/Distractii : Student
Stare de spirit : Cu simtul umorului
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2008

ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Re: ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA?   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? EmptyVin Feb 06, 2009 1:12 pm

Da exista si un chat pe situl acesta si te asteptam cu mare drag sa devi membru si sa ne viziteazi si pe chat.
Sus In jos
http://dragoste.hitforum.ro
Continut sponsorizat





ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty
MesajSubiect: Re: ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA?   ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA? Empty

Sus In jos
 
ASAAA...DECI...CE PARERE AVETI DESPRE SITE/UL ASTA?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mituri si vorbe despre sex!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dragoste :: Discuti libere :: Discuti diverse-
Mergi direct la: